Přihlášení do inzerce

(pozměnit, nebo vymazat již existující inzerát)


 
Zadat nový inzerát | Zapomenuté heslo

Hlavní strana Pomoc na stavbě

Stránky Pomoc na stavbě (Pomoc na stavbě na i-staveništi) slouží k bezplatné inzerci s tematikou dobrovolné pomoci na svépomocných stavbách. Inzeráty jsou rozděleny do dvou sekcí (Nabízím pomoc a Sháním pomocníky) a může jim být přiřazena jedna z kategorií (hrubá stavba, dokončovací práce atd.). Inzeráty můžete zadávat, později měnit nebo odstranit. Vložením prvního inzerátu (zadat nový inzerát) se automaticky registrujete do služby Pomoc na stavbě. Je zapotřebí zadat váš e-mail, který bude sloužit jako uživatelské jméno, a zvolit si heslo. Přihlašovací údaje vám obratem pošleme na zadaný e-mail.

K inzerátu lze přidat obrázek (.jpg, .png, .gif). Platnost inzerátu vyprší po uplynutí doby platnosti a bude automaticky smazán. K inzerátu můžete zadat klíčová slova, která pomohou při vyhledávání vašeho inzerátu. Inzeráty lze filtrovat podle kategorií. Zapomenuté heslo vám bude zasláno do e-mailu přes tento formulář. Další informace o jednotlivých inzercích najdete v článku O inzerci.

Je dovoleno vkládat pouze inzeráty s tematikou dobrovolnické pomoci na svépomocných stavbách. Provozovatelé stránek neodpovídají za vložené inzeráty a vyhrazují si právo nevhodné inzeráty smazat bez udání důvodu a bez uvědomění zadavatele.

Přidáním inzerátu se registrujete do služby Pomoc na stavbě a zavazujete se dodržovat podmínky této služby (pdf).

Počet zadaných inzerátů a inzerentů:

inzerátů celkem: 16
aktivních inzerentů celkem: 10
nabídka pomoci: 5
shánění pomocníků: 11
garance obsahu david
stránky vytvořil pazder
grafická podoba slávule
korektor wea